Keresés:
Általános információk....
Osztályképek
Veresenyeken elért eredmények, díjak, oklevelek
Osztályaink életéből

       Matematika


2014-2015. tanév


(szerkesztés alatt...)


Kerületi Matematika Verseny  II. helyezés

Krstulovic Vladimir 3. a.

2013-2014. tanév


Bolyai Országos Csapatverseny

III. Illy Soma,

     Tarjáni Pál,

     Lovas Tamás,

     Garai Ádám,     8.o.


        Felkészítő tanár: Vendégné Kókai Ágnes



Alapműveleti matematika verseny

II. Illy Soma 8.o.

       Felkészítő tanár: Vendégné Kókai Ágnes


Matematika verseny

I. Bellus Ráka 5. o.

        Felkészítő tanár: Selmeczi Andrea



Kerületi matematikaverseny

I. Tarr Zsigmond 2. o. 

         Felkészítő tanár: Karika Krisztina



Zrínyi Ilona Országos Verseny

I. Sári Ádám 3. o.

III. Josepopits Gábor 3. o.

         Felkészítő tanár: Karsai Gyöngyi

III. Szabó Máté András 6. o.

        Felkészítő tanár: Karika Krisztina


2012-2013. tanév


Alapműveleti matematika verseny

II. Gyenes  Lídia 5.b.

II. Fekete Márk 6.a.

Felkészítő tanár: Karika Krisztina

                             Selmeczi Andrea


Zrínyi Ilona Matematika Verseny kerületi forduló

II. Csengery Bernát 6.b.

Felkészítő tanár: Dorogi Erzsébet Zsófia


Kerületi matematika verseny

II. Major Adrienn 8.a.

Felkészítő tanár: Gál Anasztázia


2011-2012. tanév

Kerületi Alapműveleti matematikaverseny

II. helyezés     Gyenes Lídia 4. o.

II. helyezés     Novák Bálint 6. a.

III. helyezés    Szabó Máté András 4. o.

III. helyezés   Csengery Bernát 5. b.

III. helyezés     Labai Csaba 6. b.

 

Matematika: Zrínyi Ilona országos verseny kerületi forduló

II.        helyezés    Szabó Máté András 4. o.

 Csapatverseny

 II. helyezés 5. évfolyam

III. helyezés 6. évfolyam

Kerületi Matematikaverseny

I. helyezés   Csengery Bernát 5. b.

III.   helyezés     Major Adrienn 7. a.

 

 

 

 

2010-2011. tanév

Bolyai matematika csapatverseny 
          12. helyezés  8. a csapata
          12. helyezés  7.b csapata
          23. helyezés  4.a csapata
          24. helyezés  3.a csapata
         32. helyezés   6.a csapata
         38. helyezés   5.a csapata
Felkészítő tanárok: Pásztor Lászlóné, Gál Anasztázia,
                              Karsai Gyöngyi, Hercz Anikó,
                              Tarcai Lászóné, Karika Krisztina


 


2009-2010. tanév


Bolyai matematika   19. helyezés
         8.a oszt.  Kántor Kata
                       Kojtovics Dóra
                       Burger Ottó
                       Horváth

Felkészítő tanár:  Selmeczi Andrea


Bolyai matematika    12. helyezés
          7.a oszt.    Galambos Rea
                          Nagy Renáta Nóra
                          Szűcs-Szabó Angéla
                          Terebesi Noémi

Felkészítő tanár:  Pásztor Lászóné

                               
ugrás a lap tetejére
  NYITÓLAP  ISKOLÁNKRÓL  TANÁROK  DIÁKOK  ESEMÉNYEK  KAPCSOLAT  GY.I.K. 
Az oldalt készítette az SSN Consulting Kft.