Keresés:
Általános információk....
Osztályképek
Veresenyeken elért eredmények, díjak, oklevelek
Osztályaink életéből

       Sport

2014-2015. tanév

 
IV. kcs. fiú szabatéri foci I. helyezés
  Csomós Dávid, Bartaládi Ádám, Tóth Zsolt, Szépe Levente, Mészáros Dávid, Forró Roland, Szegedi Tamás, Meszlényi Ábel

2014.10.08. kerület váltóbajnokság

 I. kcs. fiú IV. h.(Tóth Zsombor, Bereczki Zsombor, Somogyi Bálint, Walter Márk, Molnár Kevin, Nagy Vince)
 I. kcs. kány IV. h. (Halász Ajsa, Bali Zsófia, Somogyi Dorina, Mitsch Viktória, Szajlai Gréta, Szántó Vera)
 II. kcs. fiú V. h. ( Hetyei Szilveszter, Barát Viktor, Vajda Gábor, Szabó Zsombor, Sári Ádám, Sztodola András)
 II. kcs. lány I. helyezés( Andrakovics Fanni, Szabó Dzsennifer, Szász Rubina, Tóth Emese, Cserni Eszter, Móri Kata)
I. kcs. fiú I. helyezés ( Tarjáni Péter, Schiszler Bertalan, Gyurkó Máté, Helembai Márk, Ujj Norbert, Hajdu Zsolt)
 III. kcs. lány III. h. ( Pongor Petra, Gálpál Zsófia, Lánczos Nóra, Ferencz Orsolya, Bisztrai Kira, Lantos Petra)
 IV. kcs. fiú II. h. (Lánczos Dániel, Csomós Dávid, Tóth Zsolt, László Dominik)
 IV. kcs. lány III. h. ( Licht Vivien, Lelkes Franciska, Sztodola Natália, Bencsik Lili)


III. kcs. fiú szabadtéri foci I. helyezés

(Sárközy Gergő, Gyurkó Máté, Helembai Márk, Tarjáni Péter,Schiszler Bertalan, Forró Zsolt, Hetyei András, Szabó Andris, Nagy Krisztián)


KERÜLETI MEZEI BAJNOKSÁG 2014. 10.21.


  1. kcs. fiú A csapat: Bereczki Zsombor, Somogyi Bálint, Walter Márk, Mátyás Máté, Nádasdi Miksa, Molnár kevin  III. helyezés

      B csapat Tarr Domokos, Tóth Zsombor, Horváth Tamás,
      Somlai Martin, Nagy Vince

                         

  1. kcs. lány Halász Ajsa, Mitsch Viktória, Szajlai Gréta, Kollárszky Emese, Szeledi Jázmin, Sipos Anna V. helyezés

 

  1. kcs lány Gyurovszki Nóra, Szász Rubina, Tótpál D. Dia, Bodrogi Zsófi, Tóth Emese, Veress Sára    III. helyezés

 

  1. kcs fiú Szabó Zsombor VIII. , Nagy Dominik, Hetyei Szilveszter, Barát Viktor, Sztodola András, Tarr Zsigmond       II. helyezés

 

  1. kcs lány Sztodola Natália, Fekete Júlia, Ferencz Orsolya, Bubla Tímea, Bisztrai Kira, Gálpál Zsófia      III. helyezés

 

  1. kcs. fiú Schiszler Bertalan III. , Helembai Márk, Csányi Márk, Fazekas Kolos, Szabó Samu, Hajdu Zsolt     III. helyezés

  2. kcs. lány
    Licht Vivien, Csikós Anna, Lelkes Franciska II. ,Eggenhofer Liza III.  Semeczi Barbara, Bodrogi Boglárka                    
  1. kcs. fiú Csomós Dávid II., Lánczos Dániel VIII., Somogyi Kristóf, Forró Roland, Zóni Csaba       III. helyezés

     

    Kerületi kosárlabda bajnokság 2014. 11. 27.

    III. helyezés

    csapattagok: Hraschek Dániel, Mózer Mátyás, Somogyi Kristóf,Ignácz Máté, Csomós Dávid, Szűcs-Szabó Balázs, Maka Dávid, Lánczos Dani, KísériN. Ákos, Fülöp Szépe Botond


    Kerületi teremkézilabda 2015. 01.12.

    1. kcs. lány II. helyezés

     

    (Sztodola Natália, Andráska Lili, Bálint Anna,Rozgonyi Eszter, Szántó Dóra, Apatóczky Virág, Kecskedi Viktória, HorváthDorina)

     

 

2013-2014.tanév

"Csivit"-Csupa Izom, Vidámság Torna

I.helyezés: 1-2. évfolyam

ZeleBoglárka, Lakatos Antonia,  Somogyi Dorottya, Sztodola András,Somogyi Bálint,  Fazekas Laura, Schiszler Péter,  Veress Sára,   Sramkó Lili,
Nagy Dominik,  SzántóVeronika,   Halász Ajsa,
Mitch Viktória,  Mosonyi László,    Bali Zsófia,
MolnárOlivér,   Svetlik Laura,  Németh András,
KirályLili

        Felkészítőtanár: Nyolcas Péter



I.helyezés: 3-4. évfolyam

PongorPetra,  Simon Johanna,  Helembai Márk,
SzabóDzsenifer,   Tóthpál-Demeter Dia,  AndrakovicsFanni,   Baráth Viktor,   Gálpál Zsófia, Ferencz Orsolya, Hajnal Marcell,   Höffner Titanilla, Gyurovszki Nóra, Lukács Fanni,  Lánczos Nóra,  TóthBenjamin,  Gálpál zsombor,  Móri Kata,  HolváthDorina, Szász Dorina

          Felkészítőtanár: Vékony Judit



I.helyezés: 5-6. évfolyam

SedlmayerEszter,  Sivák Szilárd,  Telek Máté, 
MeszlényiÁbel,  Pribilla Fruzsina,  Schiszler Bertalan,  PestiEszter,  Papp Bence,  Szajkó Bence,  Bencsik Lili,Mitch Bálint, Budinek Zsuzsanna, Szántó Dóra, 
LantosKinga, Halász Csenge,  Bodrogi Boglárka, Golács Nóra,Sárközi Gergő,

         Felkészítőtanár: Gálosi Csongor



"Csivit"Fővárosi döntő
        3-4. évfolyam: I. helyezés
        5-6. évfolyam: I. helyezés





Torna:Fővárosi döntő

  3-4.évfolyam:
       leány: III.helyezés
                     
Felkészítőtanár: Selmeczi Andrea
      fiú: I. helyezés:
               Dénes Máté, Zsebi Barnabás, Dávid Péter,
              Nagy Kristóf, Hajnal Marcell, Baráth Viktor
                     
Felkészítőtanár: Nyolcas Péter

   5-8.évfolyam:
        Szajkó Bence, Sivák Szilárd, Nagy László,
        Magyar Balázs, Szűcs- Szabó Balázs,
        Meszlényi Márk
                 
Felkészítőtanár: Nyolcas Péter



Torna:Országos döntő

     3-4.évfolyam: fiú-csapat: VI. helyezés

    5-8. évfolyam: fiú-csapat: III.helyezés
                                         VII. helyezés

                     Felkészítőtanár: Nyolcas Péter



MezeiFutóbajnokság

   Fiú-egyéni: III.Szabó Zsombor

  Fiú-csapat:1-2. évfolyam:
      
I.Szabó Zsombor, Fekete András, Schiszler Péter,
         Tarr Zsigmond, Sztodola András, NagyDominik

                              Felkészítő tanár: Vékony Judit

    Leány-csapat:1-2.évfolyam: II. helyezés
                     3-4. évfolyam: II. helyezés



Terematlétikaibajnokság: 1-2. évfolyam: II.helyezés
                                3-4. évfolyam: II. helyezés
                               5-6. évfolyam: II. helyezés



Atlétikapályabajnokság

       Kislabdadobás:1-2.évfolyam:
                           III. Király Lili
                          II. Krustulovic Vladimír
                       3-4. évfolyam:
                           I. Gálpál Zsófia
                           I. Csányi Márk
                      7-8. évfolyam:
                          I. Bencsik Ramon

      6x 50 m szembe váltó: 1-2.évfolyam:
                                            
lány:III. helyezés
                                           
fiú:II. helyezés

     6x 100 m szembe váltó:3-4. évfolyam:
                                     lány: I. helyezés

    60m síkfutás: 3-4.évfolyam:
                          II. Helembai Márk

                          5-6.évfolyam:
                         I. Andrakovics Márk

    Magasugrás:5-6.évfolyam:
                       II. Sedlmayer Eszter
                       III. Pesti Eszer

                      II.Szegedi Tamás

                   7-8. évfolyam:
                      II. Péter Dóra

     Kétkezesvetés: 5-6.évfolyam:
                         III. Sztodola Natália
                      7-8. évfolyam:
                         I. Bencsik Ramon



      5x 100 m váltó: 5-6.évfolyam:
                           leány: I. helyezés
                           fiú: I. helyezés

      600m síkfutás: 5-6.évfolyam:
                          II. Tarjáni Péter
                         III. Schiszler Bertalan

      100m síkfutás: 7-8.évfolyam:
                         III. Licht Vivien

       Távolugrás:7-8.évfolyam:
                         II. Licht Vivien

      4x 100 m váltó: 7-8.évfolyam:
                           leány: III. helyezés



Váltó-Futó bajnokság:

    6x 40 m:1-2. évfolyam:
                      fiú: III. helyezés

   6 x 60 m:
3-4.évfolyam:
                     leány: I. helyezés

    6x 100 m:5-6.évfolyam:
                    fiú: III. helyezés
                   leány: II. helyezés

    4x 200 m:7-8.évfolyam:
                   leány: III. helyezés

Teremlabdarúgóbajnokság:
    3-4. évfolyam: I.helyezés:

        ForróZsolt,  Schiszler Bertalan,  Schiszler Péter,
      Helembai Márk,  Hetyei Szilveszter,  DarvasAndrás,
      Adonyi Bercel Péter, Andráska Mátyás, 
      SzántóCsaba

          Felkészítőtanár: Gálosi Csongor

   5-6.évfolyam: I. helyezés:

           MeszlényiÁbel, Sárközy Gergő, Papp Bence,
    Szabó András, Nagy Krisztián, Tikász Tamás Benedek,
    Szegedi Tamás, Helembai Márk

            Felkészítőtanár: Gálosi Csongor

   7-8.évfolyam: I. helyezés:
      BartalÁdám, Dobrozemszky Gábor, Nagy László,
     Forró Roland, Csomós Dávid, Szépe Levente,
     Mészáros Dávid

               
Felkészítőtanár: Gálosi Csongor

Kispályáslabdarúgó bajnokság:
    3-4.évfolyam:II. helyezés

    5-6.évfolyam: I. helyezés:
      Meszlényi Ábel, Sárközy Gergő, Szabó András,
      Nagy Krisztián, Tarjáni Péter, Schiszler Bertalan,
     Tikász Tamás Benedek, Szajkó Dániel,
     Gyurkó Máté,  Szegedi Tamás

           Felkészítőtanár: Gálosi Csongor

    7-8.évfolyam: III. helyezés

Kézilabdabajnokság - szabadtéri:
        5-6. évfolyam:
         I. helyezés: Rozgonyi Eszter,  Tirpák Alexandra,
                           Andráska Lili, Sztodola Natália,
                          Bálint Anna,  Szabó Rózsa,
                         Budinek Zsuzsanna,  Sedlmayer Eszter,
                         Szántó Dóra

            Felkészítőtanár: Vékony Judit

        7-8.évfolyam: II. helyezés

Kézilabdabajnokság - terem:
      5-6. évfolyam:
       I. helyezés:Szabó Zsófia,  Andráska Lili,
                         Tirpák Alexandra, Sztodola Natália, 
                         Bálint Anna,  Sedlmayer Eszter,
                         Gyenes Lídia

          Felkészítőtanár: Nyolcas Péter

             7-8.évfolyam:
          leány: III. helyezés
           fiú: I. helyezés: Bartal Ádám, Bencsik Ramón,
                     Dobrozemszky Gábor, Apatóczki Balázs,
                     Lánczos Dániel, Klucsik Máté,
                     Mózer Mátyás, László Dominik,
                     Németh Boldizsár

Úszás:1-4. évfolyam:
            I. Sramkó Lili



2011-2012.tanév





Felkészítő tanár: Nyolcas Péter, GálosiCsongor

Csivit Csupa Izom,Vidámság Torna

I.   kerületi helyezés

I. budapesti  helyezés

     HelembaiMárk,Pongor Petra, Kolozsi Zsanett, Golács Zita, Lánczos Nóra, SzabóJenifer, Simon Johanna, Dávid Péter, Demeter Diána, And­rakovicsPanni, Nagy Bendegúz, Gyurovszki Nóra, Strényi Petra, Tóth Aliz,Tóth Henrietta, Gyöngyösi Barbara, Gál Pál Zsófia, Gál PálZsombor

II. korcsoport (3-4.évfolyam) sporteredményei

I.kerületi helyezés

I.budapesti helyezés

Sivák Szilárd,Sedlmayer Eszter, Meszlényi Ábel, Szajkó Bence, Bencsik Lili,Gottlibet Ádám, Tarjáni Péter, Budinek Zsuzsanna, Szántó Dóra,Pesti Eszter, Bodrogi Boglárka, Farkas Anett, Mitsch Bálint, GolácsNóra, Szajkó Dániel, Hajós Benedek, Csontos Attila, Tfirst Dániel

III.korcsoport (5-6. évfolyam)

II.kerületi helyezés

 

 

Mezei futóbajnokság

II.     helyezés    Schiszler Bertalan

II.  helyezés  FiúCsapat, Leány Csapat (I. kor cs.)

II.helyezés   CsányiErik 5. b.

III.helyezés Fiú Csapat (II. kor. cs.)

III.     helyezés     Klucsik Roland

II.helyezés Fiú Csapat (III. kor cs.)

 

 

KerületiVáltóbajnokság

I. Korcsoport 6 + 40m

I.helyezés: FöldiTamás, Krstulovics Alex, Helembai Márk,SchiszlerBertalan,Fekete Erik,Aslan Attila

 II.helyezés leány csapat

II. Korcsoport 6 + 40 m

I.helyezés:Sivák Szilárd,Meszlényi Ábel, Magyar Balázs,Csányi Erik, Gyurkó Máté, GerendásGábor

II.helyezés leány csapat

 

IV. korcsoport 4 x 200 m

I.helyezés: Fiú         

KutasiVitéz Bálint, Kiss Krisztián, Meszlényi Márk, Bieder Bálint

 

Terematlétikaibajnokság II. korcsoport

II.helyezés Fiú Csapat

IV.helyezés Leány Csapat

Terematlétikaibajnokság III. korcsoport

I.helyezés Leány Csapat

III.helyezés Fiú Csapat

 

Tornaverseny:budapesti döntő

I-II.korcsoport fiú csapat

I.helyezés: Szajkó Bence, Magyar Balázs, Sivák Szilárd,Szűcs-Szabó Balázs, Meszlényi Ábel, Sivák Szabolcs

I-II.korcsoport fiú egyéni

I.helyezés: SzajkóBence

II.helyezés: Magyar Balázs

 

KerületiKézilabda bajnokság szabadtéri

II.helyezés Fiú

III.helyezés Leány

KerületiKézilabda bajnokság terem

I.helyezés Fiú

TarjániPál, Klucsik Roland, Bencsik Ramon, Apatóczki Balázs, PobrozemszkyGábor, Papp Dávid, Lánczos Dániel, Csiszár Gergő, Klucsik Máté

II.helyezés Leány

 

KerületiLabdarúgás teremlabdarúgó bajnokság

II.helyezés Fiú csapat

Tornaverseny:budapesti döntő

III-IV.korcsoport fiú csapat

I.    helyezés              

BoriPéter, Bieder Bálint, Erdélyi Zsombor, Kutasi Vitéz Bálint, KissKrisztián, Meszlényi Márk

 

III-IV.korcsoport fiú egyéni

II.    helyezés    Bori Péter                   

III.   helyezés

ugrás a lap tetejére
  NYITÓLAP  ISKOLÁNKRÓL  TANÁROK  DIÁKOK  ESEMÉNYEK  KAPCSOLAT  GY.I.K. 
Az oldalt készítette az SSN Consulting Kft.