Keresés:
Általános információk....
Osztályképek
Veresenyeken elért eredmények, díjak, oklevelek
Osztályaink életéből

       Ének-zene

2014-2015. tanév

Alsós kerületi népdal verseny 
Kiskórus:

Arany minősítés

Ezüst minősítés

2013-2014. tanév


Énekverseny-Kiskórus

Ezüst minősítés: Fébó Evelin,
                        Golács Nóra,
                        Faragó Csilla,
                        Klement Vanda,
                       Heitler Luca,        6. o.

                              Felkészítő tanár: Nagy Ildikó



Énekverseny-Kamarakórus

Országos döntőbe jutó: Kék Madár Kórus
              Felkészítő tanár: Nagy Ildikó




Népdaléneklési verseny

Ezüst minősítés Barát Viktor 3.o.
        Felkészítő tanár: Szendrák Ágnes




2013-2014. tanév


Kerületi népdaléneklési verseny

Barát Viktor II. helyezés

Kerületi népdaléneklési verseny

 "Kis Kórus" I. helyezés

2012-2013. tanév

Budapesti Nemzetközi Kórusfesztivál  (20 országból 72 kórus vett részt)

Pi-Cinke Kórus  Bronz minősítés


Népdaléneklési verseny

3. évfolyam:
Arany minősítés: Karácsony Luca


4. évfolyam:
Ezüst minősítés: Bús Adrienn

2-4 fős énekegyüttes:
Kiemelt arany minősítés: Bagó Dorottya, Kozák- Sólyom Holda Lea

5-6 f
ős kiskórus:
Arany minősítés 3. évfolyam
Bronz minősítés: 4. évfolyam

Felkészítő tanár: Szendrák Ágnes


" Tiszán innen Dunán túl" népdaléneklési verseny kerületi forduló
Ezüst minősítés Apor Orsolya 8.a.
                       Kulcsár Virág 7.a.


Felkészítő tanár: Herbertné Balogh Gabriella


Bronz minősítés Horváth Dóra 8.a.

Felkészítő tanár: Sándor Noémi




2011-2012. tanév
 

Kerületi Népdaléneklési verseny

Bús Adrienn 3. a. Ezüst minősítés

Csontos Attila 4. a. Arany minősítés

Klement Vanda 4. a. Ezüst

Felkészítő tanár: Török Andrea

Szóló ének

Apor Orsolya, Horváth Dóra 7. a.  Bronz minősítés

4 fős leány együttes Ezüst minősítés:  7-8. évf.

 

Felkészítő tanár: Herbertné Balogh Gabriella

 

2010-2011. tanév

Budapesti Nemzetközi Kórusfesztivál

Pi-Cinke Kórus  ARANY minősítés

Kék Madár Kórus BRONZ minősítés

Karvezetők: Herbertné Balogh Gabriella és Vikol Kálmán



Kerületi Népdaléneklési verseny
  Arany minősítés  3. oszt.       Gyenes Lídia
  Ezüst minősítés   3. oszt.       Csontos Attila
  Kiemelt arany minősítés
                            4. oszt.       Csorba Kinga
Felkészítő tanár: Vikol Kálmán


Kerületi ének verseny  II. helyezés
          6.a      Apor Orsolya
                                   III. helyezés
          6.a      Sárkány Ágoston
Felkészítő tanár: Herbertné Balogh Gabriella


ugrás a lap tetejére
  NYITÓLAP  ISKOLÁNKRÓL  TANÁROK  DIÁKOK  ESEMÉNYEK  KAPCSOLAT  GY.I.K. 
Az oldalt készítette az SSN Consulting Kft.