Keresés:
Általános információk....
Osztályképek
Veresenyeken elért eredmények, díjak, oklevelek
Osztályaink életéből

       Magyar

2013-2014. tanév


Magyar nyelv és szövegértési verseny

I. Gyurovszki Nóra 4.o.

Felkészítő tanár: Jordán Józsefné


2012-2013. tanév

Mesemondó verseny
( a helyezések helyett rangok kerültek kiosztásra )

Hercegnő Kozák- Sólyom Holda Lea

Grófnő Nádasi Róza Sára

Felkészítő tanárok: Molnár Mónika

                            Papp Edit



Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei Helyesírási Verseny:

III. Zimányi Blanka 6.b.

Felkészítő tanár: Mihály Istvánné





2011-2012. tanév

Kerületi versmondó verseny

II.    helyezés       Nádasi Róza Sára 2.a

Kerületi Mesemondó verseny a népmese napja alkalmából

Különdíjas  Gyenes Dóra 1. o.

I.         helyezés     Tessényi Szonja 2. a

Különdíjas  Tóth Noémi 2. o.

III. helyezés Felméri Anna  4. o.

 

 

Kerületi  Magyar nyelv és irodalom: szépolvasási verseny

II.       helyezés     Mayer Lili Georgina 4. a

 Magyar nyelv és irodalom: fogalmazási verseny

III.       helyezés    Csontos Attila 4. a

 

 

2010-2011. tanév

Mesemondó verseny  I. helyezés
       2.a       Bagó Dorottya
                                II. helyezés
      3.a        Csontos Attila
Felkészítő tanárok: Molnár Mónika
                              Hercz Anikó

Kerületi Szépolvasó verseny  I. helyezés
      4.a        Peremiczki Zsófia
Felkészítő tanár: Bakonyi Márta

Bolyai anyanyelvi csapatverseny döntő 
       30. helyezés  5.a csapata
       41. helyezés  6.a csapata
       43. helyezés  3.a csapata
       49. helyezés  5.a csapata
Felkészítő tanárok: Végh Erzsébet, Mihály Istvánné,
                              Hercz Anikó

Kazinczy-verseny kerületi forduló II. helyezés
        6. oszt.      Borsós Hanna
Felkészítő tanár: Mihály Istvánné




2009-2010. tanév

Bolyai anyanyelvi verseny   45. helyezés
    5. oszt.    Metlágel Enikő
                  Borsós Hanna
                  Erdélyi Barbara
                  Istvánffy Emma
Felkészítő tanár: Mihály Istvánné


Bolyai anyanyelvi verseny   10. helyezés
     3. b oszt.    Herédi Gergő
                      Máriássy Fruzsina
                      Ficsor Dorina
                      Jancsovics Janka

                              első harmadba jutott
    6.a oszt.     Somogyi Vivien
                      Nagy Bettina
                      Magyar Lili
                      Gulla Viktória

    5.a oszt.     Borsós Hanna
                     Erdélyi Barbara
                     Istvánffy Emma
                     Metlágel Enikő

Felkészítő tanár:  Végh Erzsébet


Kazinczy Szép Magyar Beszéd      kerületi  1. helyezés
       5.a         Borsós Hanna


Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny  kerület 2. helyezés
       6.a         Somogyi Vivien

Vers és Prózamondó Verseny  kerületi 1. helyezés
       6.a         Borsós Hanna
      
                                               fővárosi forduló





ugrás a lap tetejére
  NYITÓLAP  ISKOLÁNKRÓL  TANÁROK  DIÁKOK  ESEMÉNYEK  KAPCSOLAT  GY.I.K. 
Az oldalt készítette az SSN Consulting Kft.