Keresés:
Általános információk....
Osztályképek
Veresenyeken elért eredmények, díjak, oklevelek
Osztályaink életéből

       Történelem

2014-2015. tanév

Kerületi " Szent László" történelmi verseny:

II. helyezés :

Kozák-Sólyom Holda Lea, Sallai Eszter, Hajdú Zsolt

Kerületi történelmi verseny 1956-ról:

II. helyezés: Máriássy Fruzsina,

                    Zsoldos Bernadett,

                    Zsoldos Fanni,      8.o.

                                 Felkészítő tanár: Herédiné Szegedi Zita

Kerületi történelmi verseny 5. osztály csapata:

IV. helyezés


Kerületi helytörténeti verseny 6. osztályos csapatok:

II. helyezés  

Hetyei András, Dózsa Roland, Fekete Julianna,
Kozák-Sólyom Holda Lea, Pittner Ádám

III. helyezés

Bagó Dorottya, Bellus Réka,
Istvánffy Eszter, Sallai Eszter, Sárközy Gergő

Különdíj!

                      
Felkészítő tanár: Herédiné Szegedi Zita




2013-2014. tanév


Kerületi történelmi verseny 1956-ról

I. helyezés: Kulcsár Virág, 

                  Goto Erik,

                  Tarjáni Pál,     8.o.

                                    Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna




2012-2013. tanév


Történelem tantárgyi verseny

5. évfolyam- Ókori Kína

III. Heitler Luca, Golács Nóra, Szajkó Bence


" Fedezd fel lakóhelyedet"- Helytörténeti vetélkedő

I. Barát Júlia, Peremiczki Zsófia, Bellus Kata,

     Németh Kitti, Leiner Laura 6.a.

Felkészítő tanár: Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna




2011-2012. tanév

Kerületi Szent László történelemverseny, 6. évfolyam

I.  helyezés    Kulcsár Virág, Földi Anna, Tarjáni Pál

Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna

 
 

Kerületi „Olimpia története” történelem tantárgyi verseny

III. helyezés

Horváth Dóra, Kóczán Sára, Major Adrienn            
Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna  
 

 Kerületi Történelmi vetélkedő 1956-ról

I. helyezés 
Sárkány Ágoston, Magyari Csaba, Kovács Balázs
Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna
" Fedezd fel lakóhelyed" Helytörténeti vetélkedő
I. helyezés Baráth Júlia, Peremiczki Zsófia, Bellus Kata, 
Németh Kitti, Leiner Laura
 Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna 
 
2010-2011. tanév

Történelem Tantárgyi verseny   II. helyezés
          5. oszt.    Kulcsár Virág, Bieder Beáta, Földi Anna
Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna


Kerületi verseny 1956-ról  I. helyezés
         7.b         Serf Léna
                       Géhberger Bettina
                       Markó Evelin
Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna


Kerületi verseny Széchenyiről   IV. helyezés
         7.a        Magyari Csaba
                     Sárkány Ágoston
                     Bal Bence
                     Németh Márton
                     Eggenhofer Balázs
Felkészítő tanár. Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna
     



2009-2010. tanév

"Szent László" kerületi történelem verseny  I. helyezés
               6.a oszt.    Somogyi Vivien
                               Szűcs Attila
                               Sárkány Ágoston
                               Terebesi Csilla

Felkészítő tanár: Dr. Bánhegyiné Havasi Zsuzsanna
ugrás a lap tetejére
  NYITÓLAP  ISKOLÁNKRÓL  TANÁROK  DIÁKOK  ESEMÉNYEK  KAPCSOLAT  GY.I.K. 
Az oldalt készítette az SSN Consulting Kft.